Po - Pá 8:00 - 15:30
St 8:00 - 14:00

Zákaznícky servis: 774 707 286

cartClear
Váš košík je prázdny
Novinky

Aktuálne informácie a oznámenia

Seznamte se s komerčními drtiči Waste King

Zoznámte sa s komerčnými drvičmi Waste King

14 / 10 / 2022 Drviče kuchynského odpadu Weltservis Späť na blog

Za viac ako 50 rokov svojej existencie sa stala značka Waste King synonymom pre drvič kuchynského odpadu v gastronómii a ďalších prevádzkach. Vďaka skúsenostiam a vlastnému výskumu sa dokonca stali tieto drviče vzorom pre iných, menej zavedených výrobcov. Originál preslávený svojou spoľahlivosťou a životnosťou je však iba jeden.

Vyberte si drvič na mieru vašim potrebám

Ucelený rad komerčných drvičov organického odpadu ponúka riešenie pre podniky všetkých veľkostí. Od menších a stredných reštaurácií, cez supermarkety až po veľkých spracovateľov potravín, pálenice a bioplynové stanice. Drviče sú určené pre nepretržitú prevádzku. Pre ľahšiu orientáciu uvádzame počet jedál, ktoré v špičke zvládnu spracovať bez problémov. Pokiaľ si nie ste istí, ktorý model je pre vaše účely vhodný, kontaktujte nás. Špecializujeme sa na drviče a radi vám poradíme.

Tabuľka:

Poradí si aj s problémovým odpadom

Komerčné drviče Waste King odpad najskôr nadrví pomocou lopatiek s odolnými karmid volfrámovými čepieľkami. Následne je organický materiál rozomletý v podreze nerezovými nožmi, ktorým nerobí problém ani vláknitý materiál. Tieto drviče zvládajú dlhodobo spracovávať tvrdé a húževnaté materiály ako sú kosti, surové mäso alebo kôstky z ovocia.

Waste King sa nezasekáva

Zaseknutie drviča je vždy nepríjemné. Vyžaduje prerušenie spracovávania odpadu a zásah obsluhy. Gastro drvičky Waste King sú vybavené výkyvnými lopatkami, ktoré eliminujú možnosť zaseknutia. Vďaka tomu nemusia byť vybavené tlačidlom pre spätný chod.

Indukčný motor s vlastným chladením

Oproti obyčajným drvičom sa profesionálne drviče Waste King odlišujú nielen väčšou komorou a masívnou odolnou konštrukciou, ale aj indukčným motorom. Tento motor síce dosahuje nižšie otáčky (1450 / 1740 ot. min.), má však oveľa vyšší výkon a je navrhnutý pre nepretržitú prevádzku. Motor drviča je chladený pomocou zabudovaného ventilátora, vďaka čomu nedochádza k prehrievaniu ani v náročnej prevádzke.

Internetový obchod www.weltservis.cz provozuje firma WELT SERVIS spol. s r.o. IČ: 25356275, DIČ: CZ25356275 se sídlem Třebovická 5046 / 59, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 9914.

Copyright © 2014-2024 WELT SERVIS spol. s r.o.