Po - Pá 8:00 - 15:30
St 8:00 - 14:00

Zákaznícky servis: 774 707 286

cartClear
Váš košík je prázdny
Novinky

Aktuálne informácie a oznámenia

Nejnovější kuchyňské trendy a nápady

Inšpirácia v oblasti kuchýň na rok 2024

01 / 01 / 2024 Weltservis dřezy Späť na blog

Skúste s nami spoločne nahliadnuť do budúcnosti kuchýň. Ako bude vyzerať design v roku 2024? Aké farby, aké materiály - čo bude tento rok dominovať vo svete kuchýň nájdete nižšie v článku.

Farby

Jedným z najvýraznejších trendov v oblasti kuchýň na rok 2024 sú farby. Dominantu budú hrať pastelové farby, ktoré sú hitom roku! Od jemnej ružovej až po osviežujúce mentolové farby. Tieto farby vdýchnu do kuchýň sviežosť, svetlo, veselosť a hravosť.

Chambord Henri 595 v kuchyni, bílá.jpg

Vedľa týchto farieb sú stále trendy klasickej farby ako je nadčasová biela alebo elegantná šedá. Novo sa stále častejšie bude objavovať šedá a tmavo modrá.

Odporúčame vždy myslieť na kuchyňu ako celok. Najľahšie je farby kombinovať v doplnkoch, ktoré ľahko vymeníte. Kuchynský drez v bielej alebo čiernej farbe ľahko doladíte k akejkoľvek farbe. Môžete tak meniť farebný štýl kuchyne nielen podľa ročného obdobia, ale podľa nálady.

Materialy

Čo sa týka materiálov je dôležité myslieť najmä na kvalitu. Medzi obľúbené materiály stále patrí granit a keramika.

Keramické drezy sú známkou luxusu a vysokej kvality. Povrch drezu sa ľahko udržuje, je stálofarebný a hygienický. Najčastejšie predávaným drezom je biely keramický drez, ktorý sa ľahko kombinuje s rôznymi materiálmi aj farbami kuchýň. Avšak v ponuke máme aj čierne lesklé alebo matné keramické drezy.

Villeroy Boch Double 895.2E v kuchyni, Vintage styl.JPG

Granitové drezy sú u zákazníkov veľmi obľúbené, pretože ponúkajú väčšie farebné možnosti. Má výborné úžitkové vlastnosti. K drezu je možné zakúpiť aj kuchynská batéria v rovnakej farbe.

Deante Zorba 760.0E šedý granit.jpg

Nerezové drezy sú stále veľmi populárne predovšetkým kvôli nenáročnosti na údržbu. Nerez odolá vysokým teplotám. Mastnotu a nečistoty ľahko odstránite.

Reginox Miami 500 copper a baterie Cano.jpg

Pri výbere drezu si odpovedzte na základné otázky. Koľko času budete tráviť v kuchyni. Ako často varíte. Počet členov v domácnosti. Dispozícia kuchynskej linky. Materiál av neposlednom rade cena. Dôležité parametre sú veľkosť, tvar aj hĺbka drezu.

Internetový obchod www.weltservis.cz provozuje firma WELT SERVIS spol. s r.o. IČ: 25356275, DIČ: CZ25356275 se sídlem Třebovická 5046 / 59, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 9914.

Copyright © 2014-2024 WELT SERVIS spol. s r.o.