Po - Pá 8:00 - 15:30
St 8:00 - 14:00

Zákaznícky servis: 774 707 286

cartClear
Váš košík je prázdny
Novinky

Aktuálne informácie a oznámenia

Kuchyňské trendy pro rok 2023

Kuchynské trendy na rok 2023

02 / 01 / 2023 Weltservis dřezy Späť na blog

Kuchynské trendy na rok 2023

Už dávno odzvonilo časom, keď bola kuchyňa samostatná oddelená miestnosť, kde sa iba varilo. Dnes je kuchyňa hlavným dejiskom domova, často je prepojená s jedálňou a obývacou izbou. Kuchyňa predstavuje „srdce domova“. Stretávame sa tu s priateľmi a rodinou pri dobrom jedle, pracujeme, odpočívame.

A čo je trendom roku 2023 v oblasti kuchýň?

Predovšetkým funkčnosť rafinovane prepojená s odpočinkom. Prekvapivé a odvážne farby. Najžiadanejším trendom roku 2023 bude bezpochyby industriálny štýl, kde budú dominovať doplnky prevažne v zlatej a medenej farbe. Populárna bude aj matný chróm. Zlaté prvky a detaily ako je napríklad kuchynský drez, batéria, úchytky bude v kombinácii so šedou a čiernou vyzerať luxusne. Tento štýl sa nesie v znamení pôžitkárstva a nádychu bohatstva.

Zlatá kuchynská batéria bude jedinečným skvostom vo vašej kuchyni. Skvele vynikne v kombinácii s čiernym alebo bielym drezom. Doplnky zlaté boli doposiaľ využívané predovšetkým v retro ladených interiéroch, teraz nachádzajú svoje uplatnenie v moderných a rustikálnych. V správnej kombinácii vyvolá exkluzívny dojem.

Poznáte štýl Japandi?

Ide o novinku posledných rokov – kombinuje nenápadnú japonskú estetiku s komfortom škandinávskeho štýlu. Ich spoločným znakom je minimalizmus. Skvele do tohto štýlu zapadnú doplnky v bielej alebo čiernej farbe. Neutrálne farby, ktoré sa dajú jednoducho kombinovať.

Biela farba v kuchyni je stále veľmi nadčasová a žiadaná. Je ľahko kombinovateľná. Opticky zväčšuje priestor. Biele keramické drezy budú stále trendy.

Čierna kuchyňa? Áno, aj to je trendom roku 2023. Doplnky v čiernej farbe ako je drez, kuchynská batéria či dávkovač na jar dodajú priestoru šmrnc. Dajú sa ľahko kombinovať s ostatnými spotrebičmi ako je napríklad čierna varná kanvica, hriankovač alebo kávovar.

Skvele bude v kuchyni fungovať kontrast. Kombinácia čiernej kuchynskej batérie a bieleho drezu je nadčasová a moderná. Celok pôsobí luxusne a elegantne. Pokiaľ chcete, aby čierna batéria bola hlavným bodom kuchyne zvoľte ostatné doplnky v tlmených farbách.

carneo ostruvek.JPG

Internetový obchod www.weltservis.cz provozuje firma WELT SERVIS spol. s r.o. IČ: 25356275, DIČ: CZ25356275 se sídlem Třebovická 5046 / 59, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 9914.

Copyright © 2014-2024 WELT SERVIS spol. s r.o.