Z důvodu probíhající inventury bude firma dne 13.12.2023 uzavřena.
Veškeré dotazy, objednávky, poptávky a expedice zboží budou vyřízeny následující pracovní den, tj. ve čtvrtek 14.12.2023
Po - Pá 8:00 - 15:30
St 8:00 - 14:00

Zákaznícky servis: 774 707 286

cartClear
Váš košík je prázdny
Novinky

Aktuálne informácie a oznámenia

Späť na blog
Filtrační kartuše, které pomáhají odstranit prach a nečistoty z vody bazénů, vířivek a SPA

Ako na čistú vodu vo vírivke alebo v bazéne ľahko a rýchlo?

26 / 04 / 2023
Weltservis Filtrácia

Naše filtračné kartuše Donner pomáhajú odstrániť prach a nečistoty z vody bazénov, víriviek a SPA. Zaistí tak čistú a zdravotne nezávadnú vodu po celú sezónu.

Filtre odporúčame pravidelne čistiť a meniť. Filtračné kartuše sú určené pre bazény a vírivky, sú vyrobené z tkaniny Trilobal. Tým je zväčšená filtračná plocha, ktorá zadržuje viac nečistôt bez toho, aby došlo k zníženiu prietoku vody. Vďaka inovovanej technológii Dirt-Locking látka zachytáva oveľa viac nečistôt ako bežná látka. Tento filter odstraňuje vlasy, lístie, prach, usadeniny, piesok, apod.

Filtre sú kompatibilné pre väčšinu bežne predávaných bazénov a víriviek. Veľkou výhodou je ich ľahké čistenie a výmena.

Ako správne používať a kedy meniť kartušovú filtráciu?

  • Výber kartuše: Zvoľte kartuš, ktorá je kompatibilná s vaším filtračným systémom.
  • Údržba kartuše: Aby kartuš fungovala čo najlepšie, je dôležité ju pravidelne čistiť. Vyberte kartuš z filtra a postriekajte ju hadicou s vysokotlakovou vodou, aby ste odstránili nahromadené nečistoty.
  • Kontrola opotrebenia: Pravidelne skontrolujte kartuš na poškodenie alebo opotrebenie. Pokiaľ sú na kartuši viditeľné praskliny, trhliny alebo deformácie, je čas ju vymeniť.
  • Výmena kartuše: Dodržujte odporúčania výrobcu a vymeňte kartuš včas, aby ste zaistili správnu funkciu filtra a čistotu vody.
  • Ukladanie náhradných kartuší: Je dobré mať niekoľko náhradných kartuší, aby ste mohli ľahko vykonať výmenu, keď je to potrebné. Skladujte náhradné kartuše v suchom a chladnom prostredí, chránené pred priamym slnečným svetlom.

Dodržiavaním týchto tipov zaistíte, že váš filtračný systém bude správne fungovať a udržiavať čistotu vody vo vašom bazéne alebo vírivke.

20210224153521Upyh0H.jpg

Internetový obchod www.weltservis.cz provozuje firma WELT SERVIS spol. s r.o. IČ: 25356275, DIČ: CZ25356275 se sídlem Třebovická 5046 / 59, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 9914.

Copyright © 2014-2023 WELT SERVIS spol. s r.o.