Po - Pá 8:00 - 15:30
St 8:00 - 14:00

Zákaznícky servis: 774 707 286

cartClear
Váš košík je prázdny
Novinky

Aktuálne informácie a oznámenia

39682508

Pripravte sa na grilovaciu sezónu s naším sortimentom vonkajších drezov

30 / 05 / 2023 Weltservis dřezy Dom a záhrada Späť na blog

.

.

.

.

.

Záhrada sa stáva "novou" kuchyňou. Objavte náš rad vonkajších drezov

Veríme, že záhrada je rozšírením domácnosti. Preto by mala byť rovnako pohodlná a funkčná ako váš interiér. S naším novým radom vonkajších drezov teraz môžete priniesť pohodlie a efektivitu kuchyne priamo do svojej záhrady na terasu.

Vonkajšie drezy sú navrhnuté tak, aby vydržali náročné vonkajšie podmienky. Sú vyrobené z odolných, nehrdzavejúcich materiálov, ktoré zvládnu akékoľvek počasie bez toho, aby sa obetovala estetika. Či je slnečno, alebo prší, môžete si byť istí, že váš drez zostane funkčný a pôsobivý.

Pokiaľ plánujete rodinný piknik, grilovací večierok s priateľmi alebo si len chcete vychutnať pokojné popoludnie v záhrade, sú vonkajšie drezy pravým riešením. Pridajte do svojej záhrady kúsok luxusu a zažite, aké to je mať skutočnú záhradnú kuchyňu.

foto zahradní kuchyň.jpg

Vonkajšie kuchyne sa stávajú stále populárnejšími a to z dobrého dôvodu. Poskytujú množstvo výhod, ktoré zlepšujú zážitok z varenia a stravovania vonku.

Tu sú najväčšie výhody vonkajších kuchýň:

  • Rozšírenie priestoru: Vonkajšie kuchyne poskytujú ďalší priestor na varenie, jedlo a spoločenské akcie. Je ideálny na grilovanie, rodinné stretnutia, oslavy a ďalšie spoločenské akcie.
  • Pobyt vonku na čerstvom vzduchu: Varenie vonku umožňuje vychutnať si čerstvý vzduch a krásne počasie. To môže zlepšiť vašu náladu a zvýši celkový zážitok zo stravovania.
  • Zvýšenie hodnoty nehnuteľnosti: Vonkajšia kuchyňa môže zvýšiť hodnotu nehnuteľnosti. Sú atraktívne pre potencionálneho kupcu. Zvýši hodnotu domova.
  • Zníženie nákladov na stravovanie vonku: Príprava jedla vonku je zábavnejšia. V konečnom dôsledku môžete ušetriť za jedlo v reštauráciách vo vonkajších záhradkách.
  • Jednoduchá príprava jedla: Vonkajšia kuchyňa často zahŕňa gril. Príprava jedla je jednoduchá, rýchla a jednoduchá.
  • Individuálne potreby: Vonkajšiu kuchyňu si môžete jednoducho prispôsobiť. Môžete si vybrať štýl, design a ďalšie doplnky ako je napr. pizza pec, bar, chladnička a pod.

Internetový obchod www.weltservis.cz provozuje firma WELT SERVIS spol. s r.o. IČ: 25356275, DIČ: CZ25356275 se sídlem Třebovická 5046 / 59, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 9914.

Copyright © 2014-2024 WELT SERVIS spol. s r.o.