Po - Pá 8:00 - 15:30
St 8:00 - 14:00

Zákaznícky servis: 774 707 286

cartClear
Váš košík je prázdny
Novinky

Aktuálne informácie a oznámenia

Elegance a symbióza. Koupelna jako umělecké dílo

Oslnivý kontrast v kúpeľni s našou kolekciou čiernych a bielych batérií

01 / 08 / 2023 Weltservis Kúpeľňa a WC Späť na blog

Privítajte eleganciu a štýlový nádych do vašej kúpeľne s našou exkluzívnou kolekciou čiernych a bielych umývadlových, vaňových a sprchových batérií! Keď sa stretne moderný design s prvotriednou funkcionalitou, vzniká skutočne jedinečný priestor, ktorý vás bude okúzľovať každý deň.

Naše batérie sú viac než len praktickými prvkami v kúpeľni – sú to umelecké diela, ktoré transformujú každý interiér na miestnosť snov. Či už preferujete modernú jednoduchosť alebo sofistikovanú eleganciu, naša kolekcia ponúka niečo pre každého.

Čierne batérie sú synonymom dojemnosti a nápaditého designu. Ich vznešená čierna farba vytvára silný a elegantný dojem, ktorý kúpeľňu pozdvihne na novú úroveň. Tieto batérie sa dokonale hodia do moderných interiérov a stávajú sa výrazným akcentom, ktorým zaujmú všetky pohľady.

Denver vanová baterie 5.jpg

Na druhej strane, biele batérie ponúkajú čistotu a sviežosť. Ich jemný dizajn a neutrálna farba dokonale doplnia kúpeľne s pokojnou a harmonickou atmosférou. Tieto batérie sú skvelou voľbou pre tradičné a minimalistické kúpeľne, kde vyniknú svojou jednoduchosťou a eleganciou.

Diziani bila vanova 1.jpg

Okrem svojho nevšedného vzhľadu sú naše batérie konštruované z prvotriednych materiálov, ktoré zaisťujú ich odolnosť a dlhú životnosť. Jednoduchá údržba a odolnosť proti škvrnám či poškriabaniu zaisťujú, že naše batérie vás budú dlho potešiť svojou kvalitou.

Naša kolekcia čiernych a bielych batérií je stvorená pre tých, ktorí si chcú užiť nielen každodenné používanie, ale aj pre tých, ktorí hľadajú jedinečný dizajnový prvok do svojej kúpeľne. Prijmite výzvu a premeňte svoju kúpeľňu na priestor, kde sa budete cítiť ako v luxusnom hoteli každý deň.

Vydajte sa na cestu k modernému interiéru a objednajte si naše čierne a biele batérie ešte dnes! Vaša kúpeľňa si zaslúži len to najlepšie, a my sme tu, aby sme vám to umožnili.

Internetový obchod www.weltservis.cz provozuje firma WELT SERVIS spol. s r.o. IČ: 25356275, DIČ: CZ25356275 se sídlem Třebovická 5046 / 59, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 9914.

Copyright © 2014-2024 WELT SERVIS spol. s r.o.