Po - Pá 8:00 - 15:30
St 8:00 - 14:00

Zákaznícky servis: 774 707 286

cartClear
Váš košík je prázdny

Čistenie drviča

Aj drvič potrebuje občas vyčistiť

Drvič odpadu je v podstate bezúdržbový stroj, ktorý nie je nutné špeciálne čistiť. Pretože vo vnútri nemá žiadne nože, nie je potrebné nič brúsiť alebo meniť.

Čistenie sa vykonáva samotným drvením a následným prepláchnutím drviča prúdom vody. Pokiaľ je potrebné drvič vyčistiť od usadenín a mastnoty, postačí dlhšia štetka a Cif alebo podobný prostriedok. Tiež je možné použiť kocky ľadu, citrónovú kôru a sódu. Uvedená kombinácia drvič vyčistí, odmastí a prevonia.

Na e-shope weltservis.cz (odkaz) nájdete aj špeciálne čistiace prostriedky z USA, ktoré boli vyvinuté pre iba drviče. Praktické balenie uľahčí všetku údržbu a Váš drvič dostane tú najlepšiu starostlivosť.

V žiadnom prípade nepoužívajte na čistenie agresívne chemikálie ako sú lúh, Savo alebo Krtko! Tieto látky môžu poškodiť vnútorné tesnenie drviča, spôsobiť pretečenie a následné poškodenie elektrickej časti drviča. Oprava je potom veľmi nákladná a mnohokrát sa už ani neoplatí.

Ako každý stroj sa aj drvič časom opotrebuje. Životnosť drviča je v ideálnom prípade odhadovaná na 10 – 15 rokov. Potom môže byť stále funkčný, ale bude najskôr hlučnejší a bude sa pri drvení trápiť. Tiež môže častejšie vypínať tepelná poistka alebo sa zasekávať.

Internetový obchod www.weltservis.cz provozuje firma WELT SERVIS spol. s r.o. IČ: 25356275, DIČ: CZ25356275 se sídlem Třebovická 5046 / 59, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 9914.

Copyright © 2014-2024 WELT SERVIS spol. s r.o.