Po - Pá 8:00 - 15:30
St 8:00 - 14:00

Zákaznícky servis: 774 707 286

cartClear
Váš košík je prázdny

Výhody automatického tryskového sušiča rúk

Tryskový sušič vysuší ruky naozaj rýchlo

Tryskový sušič rúk Jet Dryer usuší vaše ruky do 10 sekúnd. Tryskové sušiče sa tiež tešia stále väčšej obľube oproti horúcodušným sušičom tzv. fukárom, u ktorých kvapká voda na zem ak osušeniu rúk dochádza priemerne až po 30-40 sekundách.

Náklady na prevádzku sušiča rúk sú veľmi nízke

Jediným nákladom na prevádzku tryskového sušiča rúk je elektrická energia, a preto je jeho používanie lacnejšie ako napríklad používanie papierových uterákov. Navyše vďaka nízkej spotrebe a rýchlemu sušeniu rúk ušetríte aj v porovnaní s klasickými teplovzdušnými sušičmi rúk .

Nákup tryskových sušičov Jet Dryer sa vám vráti už v prvom roku. Pozrite sa na tabuľku úspor.

Hygienická prevádzka

Čistota je našou prioritou. Sušič Jet Dryer je maximálne hygienický, pretože vďaka bezdotykovému systému nedochádza k prenosu baktérií. Sušič má v sebe zabudovaný tri čidlá, ktoré kontrolujú prítomnosť rúk v sušiči.

Používate na toaletách látkové uteráky? Potom vedzte, že mikroorganizmy nezmyté vodou končia práve v uterákoch. Pokiaľ teda nepoužijete vždy čistý, vymenený uterák, vystavujete sa riziku príjmu týchto baktérií, ktoré v uteráku mohol nechcene zanechať niekto pred vami. Sušič Jet Dryer je naproti tomu úplne hygienický. Vzduchový prúd baktérie odfúka spolu s vodou. Ničoho sa nedotýkate, na nič nesiahate. Snímač sa spúšťa automaticky.

Sušič rúk je šetrný k životnému prostrediu

S tryskovými sušičmi rúk šetríte nielen energiu, ale aj životné prostredie. Používate na toaletách papierové uteráky? Ich výroba niekoľkonásobne viac zaťažuje životné prostredie. Ak sa rozhodnete pre inštaláciu tryskového sušiča rúk, ktorý neprodukuje žiadny odpad, spotrebujete minimum prírodných zdrojov.

Doteraz používané jednorazové papierové utierky sú síce pohodlné pre užívateľov, avšak pre prevádzkovateľov predstavujú značnú ekonomickú záťaž. Ide hlavne o nákup, dovoz, neustále dopĺňanie uterákov, upratovanie okolo košov a následnú likvidáciu uterákov. Aj keď sú použité uteráky v ideálnom prípade recyklované, odvoz odpadov tiež nie je zadarmo.

Čisté toalety

Koniec papierových utierok pohádzaných v okolí preplneného odpadkového koša. Už žiadny odpad pri umývadlách, žiadna mokrá podlaha. Voda odfúkaná z rúk je sústredená v zbernej nádobke, takže zem zostáva suchá, čím predídete úrazom vzniknutým v dôsledku pošmyknutia na mokrej podlahe.

Vždy 100% suchá podlaha - DRY FLOOR

Jednou z najväčších výhod tryskových sušičov Jet Dryer oproti konkurenčným sušičom je 100% zaistenie suchej podlahy.

Bočné okraje sušiča sú vyššie ako dno vyspádovaného odkvapového žliabku. Voda tak nikdy nemôže pretekať po bokoch na zem. Pri osušení je voda z rúk doslova stieraná a odohnaná do spodného žliabku prístroja, ktorý ústi do odtokového otvoru na vodu. Týmto otvorom voda pretečie do nádobky v spodnej časti prístroja av nej je potom voda zachytená. Danú prevádzku má už len za úlohu nádobku pravidelne vylievať (frekvencia vylievania nádobky si každá prevádzka musí vysledovať sám podľa počtu osôb, ktoré toaletu denne navštívia). Sú známe prípady konkurenčných tryskových sušičov, ktoré síce ruky osušia rovnako rýchlo ako Jet Dryer, ale nemajú nádobku na vodu. Tá potom nemá kam odtekať, a preto následne dochádza k tomu, že voda steká po bokoch prístroja na zem, čo je jednak nehygienické, ale aj nebezpečné, vďaka kalužiam hrozí totiž pošmyknutie a zranenie.

Jednoduchá údržba

Údržba je jednoduchá, rýchla, ekonomická. Vylievanie odkvapovej nádobky na vodu sa vykonáva podľa počtu osôb, ktoré toaletu navštívia. Spravidla to býva 1–2× za týždeň. Rovnako sa odporúča vlhkou handričkou utrieť v spodnej časti vzduchový filter, ktorý bráni vniknutiu nežiaducich väčších častíc do nasávacieho otvoru prístroja. Potom už prevádzkovateľa čaká len povrchová údržba sušiča bežnými čistiacimi prostriedkami na čistenie plastov.

Pozor! Nesmú sa však používať silné dezinfekčné prostriedky, prostriedky na báze Sava av žiadnom prípade kyseliny a tekuté piesky. Všetky tieto prostriedky môžu narušiť a zničiť plastový povrch prístroja.

Jednoduchá inštalácia

Do steny sa naskrutkuje kovový panel, na ktorý sa následne sušič zavesí a zafixuje poistnými skrutkami proti krádeži. Nutný je prívod elektrického prúdu s napätím 220 – 240 V, buď zo zásuvky alebo priamo zo steny.

Zabezpečené proti krádeži

Sušiče Jet Dryer sú zaistené bezpečnostnými skrutkami v spodnej časti za odkvapovou nádobkou na vodu, chrániacou sušiče pred krádežou.

Bezpečnosť

Pokiaľ sú pri inštalácii i používaní dodržané všetky pokyny, je sušič bezpečný – všetko deklarujeme potrebnými bezpečnostnými certifikátmi. Navyše prístroj spĺňa stupeň ochrany IPx4 (chránené proti vode striekajúcej vo všetkých uhloch). Prístroj má preventívne nainštalovaný časový spínač, ktorý jeho chod po 20 sekundách automaticky ukončí, preto nehrozí nebezpečenstvo prehriatia. Pokiaľ sa ruky vysunú a opäť vložia, pokračuje prístroj v prevádzke. Vďaka tomu nehrozí žiadne nebezpečenstvo pri páde nežiaduceho predmetu do sušiča. Jet Dryer je vhodný aj pre osoby s handicapom.

dlhá životnosť

Životnosť sušiča rúk je závislá na prevádzke motora. Pri priemernom použití 400 krát denne je jeho minimálna životnosť odhadovaná na 10 rokov.

Záručný aj pozáručný servis

Realizujeme nielen záručné, ale aj pozáručné opravy. Skladom máme množstvo náhradných dielov pre všetky modely sušičov JetDryer. Ak potrebujete opraviť u nás kúpený sušič rúk JetDryer, radi vám zapožičiame iný počas opravy.

Internetový obchod www.weltservis.cz provozuje firma WELT SERVIS spol. s r.o. IČ: 25356275, DIČ: CZ25356275 se sídlem Třebovická 5046 / 59, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 9914.

Copyright © 2014-2024 WELT SERVIS spol. s r.o.