Po - Pá 8:00 - 15:30
St 8:00 - 14:00

Zákaznícky servis: 774 707 286

cartClear
Váš košík je prázdny

Tryskové sušiče rúk Jet Dryer

Revolučná technológia sušenia rúk

Tryskové bezdotykové sušiče rúk Jet Dryer sme na trh uviedli v roku 2009 so snahou o zásadnú revolúciu v spôsobe osušenia. Táto nová technológia je oproti papierovým obrúskom ekologická, maximálne hygienická, rýchla a finančne úspornejšia. Ubudnú starosti s povaľujúcimi sa obrúskami po zemi, ich objednávaním a neustálym doplňovaním. Moderný dizajn sušičov dodá vašim toaletám pocit vyššieho komfortu a luxusu. Prístroje Jet Dryer navyše zaisťujú 100% suchú podlahu "DryFloor" vďaka nádobke v spodnej časti prístroja, ktorá zachytáva odkvapkanú vodu.

So sušičom rúk Jet Dryer šetríte nielen energiu, ale aj životné prostredie.

Sušiče Jet Dryer sa najlepšie hodia na toalety v nasledujúcich prevádzkach: hotely, penzióny, reštaurácie, obchodné domy, nemocnice a zdravotnícke zariadenia, športové areály, wellness a fitness centrá, aqua parky, letiská, administratívne budovy a pod.

Sušič rúk Jet Dryer Classic bol prvý model, ktorý sme uviedli na český a slovenský trh. Stále je jedným z najpredávanejších sušičov rúk.

Tento tryskový sušič rúk je maximálne hygienický. Bezdotykový systém zabezpečuje, že nedôjde ku kontaminácii baktériami. Ničoho sa nedotýkate a na nič nesiahate. Do 10 sekúnd budú vaše ruky úplne suché. Voda je doslova stieraná prúdom teplého vzduchu hrebeňových trysiek umiestnených po oboch stranách štrbiny prístroja.

V spodnej časti sušiča je umiestnená nádobka a filter. Nádobka zachytáva odkvapkanú vodu z rúk. Filter zabraňuje vniknutiu väčších prachových častíc do prístroja, pretože vzduch je nasávaný zospodu.

Jet Dryer Hepa - teraz STYLE

Revolučná novinka roku 2014 – duálny tryskový sušič rúk Jet Dryer s Hepa filtrom a sterilizačnými UV diódami. Certifikovaný Hepa filter zachytáva aj tie najmenšie prachové častice. Tri UV LED diódy, ktoré osvetľujú priestor Hepa filtra zabezpečujú jeho neustálu sterilizáciu. Tento systém zaručuje maximálnu čistotu a dezinfekciu vyfukovaného vzduchu. Sušič Jet Dryer Hepa sa teda hodí na toalety do nemocníc, lekárskych a farmaceutických zariadení, verejných budov a areálov, škôl a stravovacích zariadení.

Voda z rúk nekvapká na zem, ako u iných sušičov, ale je zachytená v odkvapkávacej nádobke v spodnej časti sušiča. Suchá zem znamená bezpečnosť, pretože nehrozí možnosť pošmyknutia na mokrej podlahe.

Dezinfekcia je určená pre tryskové sušiče Jet Dryer. Prevonia a osvieži fúkaný vzduch a tým aj celú okolitú miestnosť. Ničí baktérie v odkvapkávacej nádobke vrátane výfukového potrubia a trysiek.

Aplikácia dezinfekcie: do odkvapkávacej nádobky v spodnej časti prístroja nalejete 2 viečka dezinfekcie a pridáte vodu (cca 0,5 dcl). Opakujete cca 1x týždenne v závislosti od intenzity prevádzky.

Internetový obchod www.weltservis.cz provozuje firma WELT SERVIS spol. s r.o. IČ: 25356275, DIČ: CZ25356275 se sídlem Třebovická 5046 / 59, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 9914.

Copyright © 2014-2024 WELT SERVIS spol. s r.o.