Po - Pá 8:00 - 15:30
St 8:00 - 14:00

Zákaznícky servis: 774 707 286

cartClear
Váš košík je prázdny

Teplovzdušné sušiče Jet Dryer

Jet Dryer sa už niekoľko rokov radí medzi najpredávanejšie sušiče na našom trhu

Na základe požiadaviek našich zákazníkov sme rozšírili ponuku tryskových sušičov o dva teplovzdušné sušiče , Jet Dryer Simple a Jet Dryer Mini .

Teplovzdušné sušiče sú vynikajúcou voľbou za papierové obrúsky/uteráky/utierky. Prechod na sušič vám výrazne zníži prevádzkové náklady.

Nová rýchlejšia - silnejšia sušiaca sila poskytne užívateľom maximálny komfort. Preč je doba, kedy elektrické fukáre boli len „lepším fénom“. V neposlednom rade vás určite poteší aj nízka obstarávacia cena.

Uplatnenie teplovzdušných sušičov

Vďaka svojim kompaktným rozmerom nájdu tryskové sušiče dobré využitie v malých priestoroch toaliet. Teplovzdušné sušiče sú vhodné do prevádzok typu hotely, reštaurácie, penzióny, obchodné domy a reťazce, športové haly, čerpacie stanice, bazény, wellness centrá, letiská a pod. Sušiče sú opatrené odolným krytom proti vandalizmu, nemusíte sa obávať ich poškodenia zo strany podnapitých hostí.

Prečo sú teplovzdušné sušiče také obľúbené?

Svoju popularitu si teplovzdušné sušiče zaslúžili vďaka kombinácii vysokého výkonu, nízkej ceny a kompaktných rozmerov. Vďaka prúdu vzduchu s rýchlosťou 105m/s sú ruky dokonale suché do 15-20 sekúnd. S Jet Dryer sa vám nestane, že si po dlhom čakaní na vysušenie rúk nakoniec stále mokré ruky utrite do oblečenia.

Ďalšou výhodou je, že systém sušenia je bezdotykový a tým sa stáva maximálne hygienickým. Zároveň sa používateľovi dostáva najvyššieho komfortu a príjemného pocitu z prúdenia teplého vzduchu.

Internetový obchod www.weltservis.cz provozuje firma WELT SERVIS spol. s r.o. IČ: 25356275, DIČ: CZ25356275 se sídlem Třebovická 5046 / 59, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 9914.

Copyright © 2014-2024 WELT SERVIS spol. s r.o.